Alex Svoboda – Realitní specialista

Vyhledání nemovitosti na míru:
Vaše cesta k dokonalému domovu

Víte, jaký je váš vysněný domov, ale nevíte, kde ho najít? Navíc si chcete být jisti technickým stavem nemovitosti včetně toho, že například na nemovitosti neváznou žádné dluhy atd.? S naší službou „Vyhledání nemovitosti na míru“ přicházíme na pomoc. Jako váš osobní realitní makléř se zavazuji nejenom najít nemovitost, která odpovídá všem vašim představám, ale také vám zajistit bezstarostný průběh celého procesu.

Jednoduše vás seznámím co tato služba obsahuje:

Nejdříve se věnujeme detailnímu pochopení vašich představ a potřeb. Řekneme si vše – od dispozice nemovitosti, přes lokalitu, až po specifické požadavky na vybavení nemovitosti. Probereme možnosti financování a zda budete potřebovat pomoc například s vyřízením
hypotéky atd.

Využívám naši rozsáhlou databázi a kontakty, abych pro vás našel tu nejlepší nemovitosti na trhu. Nezastavím se, dokud nenajdeme tu, která bude přesně dle vašich požadavků.

Nejdříve nemovitosti dle vašich specifik navštívím sám a zjistím zda vyhovují vašim předem daným kritériím a potřebám.

Poté organizuji a doprovázím vás na prohlídkách vybraných nemovitostí. Zajistím, abyste měli
dostatek času a informací pro vaše rozhodnutí.

Nabízíme vám nejen odborný pohled na hledanou nemovitost, ale také zajišťujeme právní a finanční poradenství, abyste mohli učinit rozhodnutí s jistotou.

Mezi poradenství patří také důkladná analýza dané nemovitosti a na naše náklady zpracovaný například Technický průkaz nemovitosti, který je zpracován certifikovanými odborníky a ukáže v jakém technickém stavu je daná nemovitost skutečně.

Zastupujeme vaše zájmy při vyjednáváních, zajistíme nejlepší možnou cenu a podmínky

Provedu vás celým procesem koupě či pronájmu, včetně právního servisu až po podepsání smlouvy a asistence při předání nemovitosti.

Proč je pro vás tato služba výhodná:

Neztrácíte čas prohlížením nemovitostí, které neodpovídají vašim kritériím. Postaráme se o vše. Mnohdy kupec jednající na svou vlastní pěst, přehlédne důležité věci spjaté s nemovitostí ať je její technický, nebo právní stav a poté přijde nejen o velké peníze, ale navíc sebe může dostat do velkých problémů.

Máte jistotu, že vaše požadavky jsou brány vážně a že vám budou prezentovány pouze nemovitosti, které
odpovídají nejvyšším standardům.

Od prvotního hledání až po finální podpisy se můžete spolehnout na naši podporu a odborné vedení.

Cena služby záleží na spoustě faktorů a s každým klientem je řešena individuálně. Více informací vám rád poskytnu při společné schůzce.

S každým klientem je sepsaná smlouva o spolupráci, ve které budou přesné specifikace dané služby co vše zahrnuje a jaké dodatkové služby (například vyhotovení TP nemovitosti atd. obsahuje).

Kontaktujte mě!

Alex Svoboda - Váš realitní makléř

Zavolejte, napište a probereme vše podstatné a především Vás rád poznám. 

Sociální sítě