Alex Svoboda – Realitní specialista

Financování

S našimi spolehlivými partnery z SM Finpro můžeme pomoci našim klientům najít nejlepší finanční řešení pro nákup nemovitosti.

Naše služby zahrnují:

Naši zkušení finanční poradci spolupracují s klienty na zjištění jejich finanční situace a potřeb, abychom mohli navrhnout optimální hypoteční nebo úvěrové řešení.

Společně s klientem vybíráme z širokého spektra hypotečních produktů a pomáháme mu získat výhodné podmínky a úrokovou sazbu. Díky velkému objemu zpracovaných hypoték, jsou naši specialisté schopni vám nabídnou bezkonkurenční podmínky pro sjednání hypotéky.

Naši odborníci vám pomohou s vyplněním žádosti o hypoteční úvěr a zajistíme, aby byla co nejrychleji schválena.

Po schválení se postaráme o sledování celého procesu a komunikaci s bankou nebo finanční institucí, abychom zajistili hladký průběh.

Pojištění nemovitosti

Zajišťujeme také pojištění nemovitosti, abychom chránili investice našich klientů.

Naše služby zahrnují:

Nabízíme komplexní pojištění nemovitosti, které kryje různé rizika, jako jsou požáry, povodně, krádeže a další.

V případě škodních událostí jsme k dispozici, abychom klientům pomohli s procesem nahlášení a vyřízením pojistných událostí.

Naši pojišťovací specialisté pracují s klienty na vytvoření pojištění přizpůsobeného jejich konkrétním potřebám a situaci.

Spolupracujeme s více pojišťovnami, abychom mohli klientům nabídnout konkurenceschopné ceny a výhodné podmínky.

Pravidelně přezkoumáváme pojišťovací portfolio klienta a doporučujeme aktualizace podle aktuálních potřeb.

Nabízíme také další širokou paletu pojištění přímo na míru občanům i firmám:

Pojištění odpovědnosti:

Toto pojištění chrání jednotlivce i firmy v případě, že jsou právně odpovědní za škodu způsobenou třetím stranám. Je to nezbytná ochrana pro různé situace, od nehod při práci až po nehody způsobené vaším majetkem.

Zdravotní pojištění:

Poskytujeme komplexní zdravotní pojištění, které pokrývá širokou škálu zdravotních služeb, včetně léčebných výloh, preventivní péče a nákladů na hospitalizaci. Toto pojištění je klíčové pro ochranu zdraví jednotlivců i zaměstnanců.


Autopojištění:

Nabízíme komplexní autopojištění, které chrání jak vaše vozidlo, tak i vás jako řidiče. Zahrnuje pojištění škod na vozidle, povinné ručení a další případné rizika spojená s provozem vozidla.


Další pojištění:

Kromě výše uvedených nabízíme i široké spektrum dalších pojištění, které lze přizpůsobit specifickým potřebám jak jednotlivců, tak firmám. Tyto produkty zahrnují pojištění majetku, cestovní pojištění, pojištění profesní odpovědnosti a mnoho dalších.
Všechna naše pojištění jsou poskytována na nejvyšší úrovni s důrazem na kvalitu služeb a spokojenost klientů. Zkušení poradci navrhnou personalizované řešení pro každého zákazníka, přímo šité na míru jeho požadavkům a možnostem.

Spolehliví partneři

Celkově máme s partnery z SM Finpro dlouholetou spolupráci a mnoho klientů nám důvěřuje při řešení jejich financování a pojištění nemovitosti.

Jsme zde, abychom zajistili, že naši klienti budou mít přístup k nejlepším finančním a pojišťovacím službám, které odpovídají jejich potřebám a zajišťují bezpečnost jejich investic.

Právní služby

V rámci našeho závazku poskytovat komplexní a prvotřídní realitní služby jsme si v Konior & Partners Real Estate vědomi, že každá transakce s nemovitostí představuje jedinečný soubor výzev a příležitostí. Proto kromě naší odbornosti v realitním sektoru nabízíme i špičkové právní služby, které jsou klíčové pro úspěšný průběh všech realitních transakcí.

Naši partneři z oblasti Realitního práva jsou připraveni poskytnout vám komplexní právní servis. Naším cílem je zajistit, aby vaše realitní transakce proběhla hladce a bez komplikací, s maximálním důrazem na ochranu vašich právních zájmů. Tyto právní služby jsou poskytovány s cílem zajistit hladký průběh realitních transakcí a chránit právní zájmy našich klientů.

Poskytujeme právní poradenství při uzavírání kupních a prodejních smluv, včetně důkladné kontroly smluvních podmínek a dokumentace.

Zastupujeme klienty v jednáních s protistranami, úřady nebo v soudních sporech souvisejících s nemovitostmi.

Poskytujeme poradenství ohledně právních aspektů financování nákupu nemovitostí, včetně hypotečních úvěrů.

Provádíme právní audit a due diligence nemovitostí, což zahrnuje ověření vlastnických práv, zátěží a právního stavu nemovitosti.

Provádíme důkladné právní ověření vlastnických práv a existujících zátěží nemovitosti, jako jsou věcná břemena, zástavní práva, předkupní práva atd. Tato služba zajišťuje, že při transakci nemovitosti nejsou přehlíženy žádné právní aspekty, které by mohly ovlivnit platnost a bezpečnost obchodu.

Nabízíme právní poradenství v oblasti stavebního práva, včetně stavebních povolení, územního rozhodnutí a dalších aspektů spojených se stavbou nebo rekonstrukcí nemovitostí.