Alex Svoboda – Realitní specialista

Komerční prostor Zdounky u Kroměříže 2300 m²

V zastoupení majitele vám nabízím nemovitost s prostory s více než 2300 m² vhodné k provozování Restaurace, Penzionu, ubytování, školení, svateb, team buildingů atd. včetně možnosti využití pozemků, které k nemovitosti patří. A to v blízkosti vyhlášených turistických cílů jako je město Kroměříž, Buchlovské kopce, Hrad Buchlov, Ranč Kostelany a další.

Přízemní část nemovitost slouží jako restaurace s velmi dobrým hodnocením zákazníků. Restaurace má hlavní část s pivnicí a výčepem, profesionálně vybavenou kuchyň, včetně skladovacích místností a výtahu pro sudy s pivem, dále salónek vhodný k oslavám, team buildingům, akcím atd. a venkovní kryté posezení, které je ideální v letních měsících. Celková kapacita těchto prostor je cca 150 míst.

V západní části podkroví jsou zbudované 3 pokoje pro hosty s kapacitou 5 lůžek se společným sociálním zařízením. Jeden z těchto pokojů v současné době slouží jako šatna pro personál a je možné ho obsadit dalšími 4 lůžky. V jižní části podkroví je v současnosti ve fázi dokončení dalších 6 pokojů pro hosty s kapacitou 13 lůžek, 2 koupelny a 3x WC, dále také kuchyňský a jídelní kout.

Velké parkoviště přímo vybízí buď k další přístavbě, nebo pořádání různých akcí typu farmářské trhy, stánkový prodej, jarmark, guláš fest, burger fest atd.

S tímto souvisí i obrovská možnost využití navazujících pozemků, které lze využít například k rozšíření ubytovacích kapacit, pořádání akcí, vlastního bydlení či jinak.

Objekt byl v průběhu let rekonstruován a modernizován. Například nová střecha včetně krytiny a zateplení byla dělána v roce 2017, nová fasáda 2018, plot, pojezdové brány atd.

Hlavní budova je postavena z pálených cihel (60 cm), elektrické rozvody jsou v mědi, topení zajišťuje plynový kotel. Napojeno na obecní kanalizaci i vodovod. Objekt má vlastní studnu, která je připojena na rozvod vody do všech WC v objektu. O zabezpečení objektu se stará kamerový systém.

V ceně nemovitosti je veškeré vybavení kuchyně, restaurace, salonku, ubytovacích pokojů atd.

Pokud Vás nabídka zaujala, rád vám poskytnu další informace nebo si rovnou můžeme domluvit prohlídku. Neváhejte mě proto kontaktovat, s radostí Vás nemovitostí osobně provedu. A se zajištěním nejvýhodnějšího financování vám pomohou mí kolegové.