Alex Svoboda – Realitní specialista

Stavební pozemek, Trnava u Zlína

2 190 000 Kč

Popis nemovitosti

Unikátní investiční příležitost! Prodej pozemku pro rodinné bydlení v Trnavě u Zlína. V zastoupení majitele vám exkluzivně Nabízím stát se majitelem pozemků určených pro stavbu rodinného bydlení v Trnavě u Zlína. Tento rozsáhlý pozemek o celkové ploše 4058 m² představuje nejlepší volbu pro developera i jednotlivce, kteří si přejí budovat svůj vlastní sen o dokonalém bydlení.

Proč je tento pozemek tak výjimečný?
Plocha pozemku 4058 m² se skvělou polohou nabízí zajímavý potenciál pro budoucí rozvoj. Můžete si zde vytvořit soukromé bydlení v klidné oblasti, nebo investovat do nových obytných projektů a získat výnosné zhodnocení kapitálu. Pozemek je mírně svažitý a jeho uliční šíře začíná na 23 m. Dle územního plánu obce, spadá zastavitelná část pozemku do ploch k bydlení – bydlení individuální.

Pokud Vás nabídka zaujala, rád vám poskytnu další informace nebo si rovnou můžeme domluvit prohlídku. Neváhejte mě proto kontaktovat, s radostí Vás nemovitostí osobně provedu. A se zajištěním nejvýhodnějšího financování vám pomohou mí kolegové. 🤝

Celková plocha pozemku = 4058 m²
2/3 pozemku určeno pro stavbu. rodinného bydlení 1/3 pozemku jako plocha zemědělská (již zažádáno při aktualizaci územního plánu cca za 2 roky na změnu pro plochu k individuálnímu bydlení.Možnost rozvoje pro investory a developery

Výborná lokalita v oblíbené obci Trnava.

Přímo v Trnavě se nachází veškerá občanská vybavenost – mateřská i základní škola, potraviny, restaurace, pošta a sportoviště. Autobusová zastávka je umístěna přibližně 150 m od pozemku. Obec Trnava leží zhruba 20 km od Zlína, 5 km od Slušovic a 30 km od Vsetína.

Příjezdová komunikace vzdálená pouze cca 50 m. Dostupnost elektřiny a kanalizace Voda řešitelná studnou jako v celé obci.

Adresa nemovitosti

Chcete si spočítat Vaši hypotéku?

Použíjte naši kalkulačku!

Hypoteční kalkulačka

Chci spočítat hypotéku!

Domluvte si prohlídku!

Alex Svoboda - Váš realitní makléř

Zavolejte, napište a probereme vše podstatné a především Vás rád poznám. 

Sociální sítě