Alex Svoboda – Realitní specialista

Rodinný dům, Divnice

PRODÁNO

Popis nemovitosti

V zastoupení majitele vám nabízím rodinný dům o celkové užitné ploše 192 m² včetně přilehlých budov s pozemkem o výměře 1834 m² ve městě Slavičín – Divnice. Dům i jeho okolí je ve velice udržovaném stavu a v průběhu času byl modernizován a rekonstruován.

Vedlejší stavba 50m2 navazující na hlavní budovu dispozičně 1 větší místnost s posezením a druhá v současné době jako technická místnost + garáž. K dispozici je také naproti hlavní budovy velká zděná stodola 62m2 ve velmi dobrém stavu, která vybízí k přestavbě na obytnou část.

Na pozemku je samostatný kamenný sklep 10m2, který využijete pro skladování potravin či tekutého zlata, přece jen jsme na Valašsku. Přibližně druhá polovina pozemku za hlavními budovami je svažitá. Dům je napojen na elektřinu, místní kanalizaci a vodovod. Disponuje také vlastní studnou.

Upozorňujeme, že v domě žije paní s věcným břemenem doživotního bezplatného bydlení (vyjma plateb za služby a energie) a užívání celého domu. Tato nemovitost, je tedy z našeho pohledu vhodnější jako dlouhodobá investice.

Rodinný dům o celkové užitné ploše 192 m² včetně přilehlých budov s pozemkem o výměře 1834 m².

Hlavní budova dispozice 3+1 85m2 (hlavní ložnice, obývací část s krbem a podkroví, samostatná kuchyň, WC se sprchovým koutem, chodba a technická místnost.

Slavičín – Divnice

Dům i jeho okolí je ve velice udržovaném stavu a v průběhu času byl modernizován a rekonstruován. 

Adresa nemovitosti

Chcete si spočítat Vaši hypotéku?

Použíjte naši kalkulačku!

Hypoteční kalkulačka

Chci spočítat hypotéku!

Domluvte si prohlídku!

Alex Svoboda - Váš realitní makléř

Zavolejte, napište a probereme vše podstatné a především Vás rád poznám. 

Sociální sítě

PRODÁNO

Tato nemovitost je již prodaná, máte zájem o podobnou nemovitost?

Vyplňte tento dotazník a já se Vám brzy ozvu!