Alex Svoboda – Realitní specialista

Prostorný byt 3+1 s terasou, 136 m², Zlín

7 476 000 Kč

Popis nemovitosti

Chci Vám nabídnout krásný byt 3+1 s možností úpravy na dispozici 4+1 o celkové výměře 136 m², včetně velké terasy. Nachází se v 1. patře domu, který má jen 3 bytové jednotky. Budete tak mít dostatek soukromí a komfortu. Věřím, že si to tady opravdu zamilujete.

Pokud Vás nabídka zaujala, rád vám poskytnu další informace nebo si rovnou můžeme domluvit prohlídku. Neváhejte mě proto kontaktovat, s radostí Vás nemovitostí osobně provedu. A se zajištěním nejvýhodnějšího financování vám pomohou mí kolegové. 🤝

Krásný byt 3+1 s možností úpravy na dispozici 4+1 o celkové výměře 136 m², včetně velké terasy. Nachází se v 1. patře domu, který má jen 3 bytové jednotky. Budete tak mít dostatek soukromí a komfortu.

Bydlení zde je velice klidné, příjemné a jistě oceníte dostupnost všech služeb, od škol až po restaurace. Plusem je také dobrá dopravní dostupnost do centra autem, blízká cyklostezka nebo zastávka MHD, a to jak autobusová, tak vlaková.

Součástí bytu jsou také nově vybudované odstavná parkovací stání před domem a garáže, které si lze rovněž zakoupit.

Celý dům prošel v roce 2006 rozsáhlou rekonstrukcí, takže jediné, s čím si můžete dělat starosti, je vnitřní uspořádání a vybavení podle vašeho přání a vkusu. Pro lepší představu se můžete inspirovat přiloženou vizualizací.  

Byt je krásně prosvětlený (světlé podlahy i stěny), kuchyňská linka je plně vybavená, nabídne veškeré potřebné spotřebiče.

33 m²

Půdorysy nemovitosti

Adresa nemovitosti

Chcete si spočítat Vaši hypotéku?

Použíjte naši kalkulačku!

Hypoteční kalkulačka

Chci spočítat hypotéku!

Domluvte si prohlídku!

Tomáš Konior - Váš realitní makléř

Zavolejte, napište a probereme vše podstatné a především Vás rád poznám. 

Sociální sítě