Alex Svoboda – Realitní specialista

RD 6+1 Bystřice pod Hostýnem

3 780 000 Kč

Popis nemovitosti

Prostorný vícegenerační rodinný dům 6+1 v Bystřici pod Hostýnem

Využijte příležitost ke koupi prostorného vícegeneračního rodinného domu o dispozici 6+1, který se nachází v klidné a malebné lokalitě Bystřice pod Hostýnem v části Rychlov. Dům nabízí nejen pěkné bydlení pro velkou rodinu, ale také dostatek prostoru pro realizaci vašich snů a představ. RD je v původním, ale velmi udržovaném stavu. V mezičase proběhla výměna rozvodů eletřiny a vody. Okna jsou plastová. Dům je vytápěn plynovým kotlem. Ideální možnost využít nový dotační program oprav dům po babičce a snížit si tak náklady na případnou modernizaci domu.

Klíčové vlastnosti nemovitosti:

  • Dispozice 6+1: Prostorné pokoje a dobře uspořádaná dispozice zaručují pohodlné bydlení pro všechny členy rodiny. Více info viz půdorysy.
  • Velký pozemek: Udržovaný rovinatý pozemek, který je za domem, poskytuje dostatek místa pro zahradní aktivity, relaxaci i dětské hry.
  • Hospodářské budovy: Součástí nemovitosti jsou i hospodářské budovy, které lze využít pro chov drobného zvířectva, skladování či další aktivity vhodné například k podnikání.
  • Garáž: Vlastní garáž pro pohodlné parkování vašich vozidel a uskladnění zahradního náčiní.
  • Inženýrské sítě: obecní vodovod, elektřina, plyn, kanalizace (jímka), studna na pozemku.
  • Elektřina je v mědi, rozvody vody v plastu

Dům se nachází v klidné části města, což zajišťuje dostatek soukromí a klidu, zároveň je však veškerá občanská vybavenost, jako jsou školy, školky, obchody a zdravotní střediska, v blízkém dosahu.

Neváhejte a domluvte si prohlídku této jedinečné nemovitosti. Pro více informací mě kontaktujte na telefonním čísle +420 602 228 229 nebo na emailu alexsvoboda@konior.cz. S financováním a nejvýhodnější úrokovou sazbou na trhu, vám pomohou mí kolegové.

Váš nový domov čeká na vás v Bystřici pod Hostýnem!

Toto je ideální možnost ke koupi velkého domu za cenu bytu. A pokud i vy přemýšlíte o prodeji svého bytu, nebo jiné nomovitosti, neváhejte se na mě obrátit.

1.NP je cca 63 m²

2.NP je cca 63 m²

Dále garáž a hospodářské a skladovací budovy.

Ideální lokalita v městské části Bystřice pod Hostýnem (Rychlov) nabízí veškerou občanskou vybavenost v dosahu.

Dům je vícegenerační a proto je vhodný pro velkou rodinu, která dává přednost větším prostorám a kdo využije přilehlé budovy buď pro chování drobného zvířectva, nebo jako skladovací prostory.

V domě jsou plastová okna a před léty proběhla výměna elektrických rozvodů a rozvodů vody.

Celková výměra pozemku je 495 m², z toho zastavěná plocha 275 m². Zahrada s ostatní plochou je 220 m²

Dům je vytápěn plynovým kotlem, dále z inženýrských sítí je zde elekřina, městský vodovod a kanalizační jímka. Studna k zalévání zahrady je také k dispozici.

Půdorysy nemovitosti

Adresa nemovitosti

Dokumenty ke stažení

Chcete si spočítat Vaši hypotéku?

Použíjte naši kalkulačku!

Hypoteční kalkulačka

Chci spočítat hypotéku!

Domluvte si prohlídku!

Alex Svoboda - Váš realitní makléř

Zavolejte, napište a probereme vše podstatné a především Vás rád poznám. 

Sociální sítě