Alex Svoboda – Realitní specialista

Investiční Nemovitost Uherské Hradiště

8 999 000 Kč

Popis nemovitosti

Nabízím k prodeji nemovitost v srdci Uherského Hradiště jen pár metrů od Mariánského náměstí na ulici Vodní. Toto je vaše investiční příležitost. Budova se zadním traktem a s celkovou užitnou plochou cca 550 m² je určena k celkové rekonstrukci a skýta poměrně velký investiční potenciál v podobě nových bytů a komerčních prostor.

Tato nemovitosti nabízí:

  • Unikátní polohu: V samém centru Uherského Hradiště, s výbornou dostupností a veškerou občanskou vybaveností a památek v dosahu
  • Historický charakter: Budova v minulosti sloužila jako pohostinství a řeznictví v přízemí a v patře se nacházely tzv. pavlačové byty.
  • Investiční potenciál: Ideální pro investora, který chce kombinovat komerční prostory v přízemí s bytovou výstavbou v patrech.
  • Velkorysý prostor: Celková výměra pozemku 383 m², z toho zastavěná plocha 288 m².
  • Veškeré inženýrské sítě (elektřina, plyn, voda, městská kanalizace)

Uherské Hradiště je významné město ve Zlínském kraji s bohatou historií sahající až do středověku. Je známé především jako centrum moravské lidové kultury a tradic, což dokládají každoroční slavnosti a festivaly jako Slovácké slavnosti vína a otevřených památek. Město se také pyšní množstvím historických památek, jako jsou gotické a barokní kostely, renesanční radnice a zámek. Význam Uherského Hradiště je umocněn jeho strategickou polohou na řece Moravě, která z něj činí důležité dopravní a obchodní centrum. Navíc je domovem slovácké lidové kultury, což přitahuje turisty i milovníky folklóru z celé České republiky.

Neváhejte a domluvte si prohlídku!

Potřebujete nemovitost financovat? Zařídíme pro vás hypoteční služby za bezkonkurenčních podmínek. Mějte vše pod jednou střechou a bez starostí.

Pokud Vás nabídka zaujala, rád vám poskytnu další informace nebo si rovnou můžeme domluvit prohlídku. Neváhejte mě proto kontaktovat, s radostí Vás nemovitostí osobně provedu. A se zajištěním nejvýhodnějšího financování vám pomohou mí kolegové.

Celková plocha je 550 m². Více viz půdorysy nemovitosti.

Nemovitost se nachází na ulici Vodní v centru Uherského hradiště, pár kroků od Mariánského nám.

Dům vybízí k rekonstrukci obytných i komerčních ploch. Zda uděláte v 1.NP garáže a komerční prostory a ve 2 a 3.NP byty bude zcela na vás a vašich možnostech.

Stav domu je určen k celkové rekonstrukci.

Celková výměra pozemku je 383 m², z toho zastavěná plocha 288 m²

Do domu je přivedený plynovod, vodovod, elektřina a městská kanalizace.

Půdorysy nemovitosti

Adresa nemovitosti

Dokumenty ke stažení

Chcete si spočítat Vaši hypotéku?

Použíjte naši kalkulačku!

Hypoteční kalkulačka

Chci spočítat hypotéku!

Domluvte si prohlídku!

Alex Svoboda - Váš realitní makléř

Zavolejte, napište a probereme vše podstatné a především Vás rád poznám. 

Sociální sítě