Alex Svoboda – Realitní specialista

Novostavba Byt 3+KK Uherský Ostroh

4 899 000 Kč

Popis nemovitosti

Nabízím k prodeji byt 3+KK o velkorysé užitné ploše 74,1 m² v novostavbě bytového domu s celkem 12 bytovými a 1x komerční  jednotkou v Uherském Ostrohu, které jsou postaveny ve vysokém standardu kvality a důraz byl kladen na špičkové materiály a také především na energetickou úspornost celého bytového domu.

Byt je umístěn v 2NP a je vytápěn podlahovým teplovodním topením které zajišťují výkonná tepelná čerpadla, což přináší maximální komfort a úsporu energie.

V bytě jsou plastová okna s trojskly pro dokonalou tepelnou a zvukovou izolaci. Součástí bytu je soukromé parkovací místo s možností dokoupení dalších míst.

Radost vám udělá prostorná koupelna se sprchovým koutem s keramickou vaničkou umyvadlem se samodotahovacími šuplíky a WC. Dlažba a obklady jsou laděny do teplých tónů barev a čas strávený ve vaší nové koupelně, si i díky tomu skvěle užijete.

Výborná lokalita s veškerou občanskou vybaveností v dosahu vám zajistí klidné a spokojené bydlení na dosah měst jako je Uherské Hradiště, Veselí nad Moravou atd.

Bytový dům má energetickou třídu B a řadí se tímto jako úsporný dům a náklady na energie v jednotlivých bytech budou tedy velmi nízké.

Rozměry místností a čistá užitná plocha:

  • Obývací pokoj + kuchyňský kout: 39,4 m²
  • Pokoj: 12,9 m²
  • Pokoj: 9,6 m²
  • předsíň: 4,7 m²
  • koupelna: 7,5 m²

Inženýrské sítě:

  • Elekřina, voda, městská kanalizace
  • Ostatní: TV, Internet

Pokud Vás nabídka zaujala, rád vám poskytnu další informace nebo si rovnou můžeme domluvit prohlídku. Neváhejte mě proto kontaktovat, s radostí Vás nemovitostí osobně provedu. A se zajištěním nejvýhodnějšího financování nemovitosti, vám pomohou mí kolegové z hypotečního oddělení.

Užitná plocha bytu je velkorysích 74,1 m² 

V okolí najdete veškerou občanskou vybavenost, jako je školka, škola, lékař, restaurace a vše co potřebujete ke spokojenému modernímu bydlení. Uherské Hradiště je vzdáleno pouze cca 11 min. cesty autem a proto je to ideální možnost, jak bydlet na dosah větších měst za menší pořizovací cenu bytu. 

K bytu náleží soukromé parkovací místo přímo před domem. Pokud vám jedno místo bude málo, máte možnost si přikoupit další.

 

Jedná se o byt v novostavbě bytového domu pouze se 12ti dalšími bytovými jednotkami, což vám zajistí klidné bydlení s minimem sousedů. Byt je postaven ve vysokém standardu z těch nejmodernějších stavebních materiálů a je vybaven okny s trojsklem.

Energetický štítek budovy je B. Bydlení tedy bude velmi úsporné pro vaši peněženku co se týče energií.

O vytápění se starají výkonná tepelná čerpadla a každý byt je tak vytápěn teplovodním podlahovým topením, které je úsporné a v zimě velmi příjemné. Vodovodní řád je městský a kanalizace taktéž.

Inspirujte se jak může vypadat váš obývací pokoj, nebo ložnice

Půdorysy Bytu

Adresa nemovitosti

Dokumenty ke stažení

Chcete si spočítat Vaši hypotéku?

Použíjte naši kalkulačku!

Hypoteční kalkulačka

Chci spočítat hypotéku!

Domluvte si prohlídku!

Alex Svoboda - Váš realitní makléř

Zavolejte, napište a probereme vše podstatné a především Vás rád poznám. 

Sociální sítě