Alex Svoboda – Realitní specialista

Novostavba Byt 2+KK Uherský Ostroh

4 599 000 Kč

Popis nemovitosti

Hledáte nové, úsporné a ve vysokém standardu pěkné bydlení?

Nabízím k prodeji byt 2kk o velkorysé užitné ploše 69,4 m² v novostavbě bytového domu s celkem 12 bytovými jednotkami v Uherském Ostrohu.

Byt je umístěn v 3.NP a je vytápěn podlahovým teplovodním topením které zajišťují výkonná tepelná čerpadla, což přináší maximální komfort a úsporu energie.

V bytě jsou plastová okna s trojskly pro dokonalou tepelnou a zvukovou izolaci. Součástí bytu je soukromé parkovací místo s možností dokoupení dalších míst.

Velká výhoda bytu je ta, že lze jednoduše jeden větší pokoj rozdělit příčkou na 2 měnší a rázem budete mít dispozičně byt 3KK.

Radost vám udělá prostorná koupelna se sprchovým koutem a WC

Výborná lokalita s veškerou občanskou vybaveností v dosahu vám zajistí klidné a spokojené bydlení na dosah měst jako je Uherské Hradiště, Veselí nad Moravou atd.

Bytový dům má energetickou třídu B, byty v něm, jsou tedy velmi úsporné na energie.

Rozměry místností a čistá užitná plocha:

  • Obývací pokoj + kuchyňský kout: 33,2 m²
  • Pokoj: 22,9 m²
  • předsíň: 7,5 m²
  • koupelna: 5,8 m²

Inženýrské sítě:

  • Elekřina, voda, městská kanalizace
  • Ostatní: TV, Internet

Pokud Vás nabídka zaujala, rád vám poskytnu další informace nebo si rovnou můžeme domluvit prohlídku. Neváhejte mě proto kontaktovat, s radostí Vás nemovitostí osobně provedu. A se zajištěním nejvýhodnějšího financování vám pomohou mí kolegové.

Kód bytu: 3.01

Užitná plocha bytu je 69,4 m² a byt je umístěn ve 3.NP. Velká výhoda bytu je ta, že lze jednoduše jeden větší pokoj rozdělit příčkou na 2 měnší a rázem budete mít dispozičně byt 3KK.

V okolí najdete veškerou občanskou vybavenost, jako je školka, škola, lékař, restaurace a vše co potřebujete ke spokojenému modernímu bydlení. Uherské Hradiště je vzdáleno pouze cca 11 min. cesty autem a proto je to ideální možnost, jak bydlet na dosah větších měst za menší pořizovací cenu bytu. 

K bytu náleží soukromé parkovací místo přímo před domem. Pokud vám jedno místo bude málo, máte možnost si přikoupit další.

 

Jedná se o byt v novostavbě bytového domu pouze se 12ti dalšími bytovými jednotkami, což vám zajistí klidné bydlení s minimem sousedů. Byt je postaven ve vysokém standardu z těch nejmodernějších stavebních materiálů a je vybaven okny s trojsklem.

Energetický štítek budovy je B. Bydlení tedy bude velmi úsporné pro vaši peněženku co se týče energií.

O vytápění se starají výkonná tepelná čerpadla a každý byt je tak vytápěn teplovodním podlahovým topením, které je úsporné a v zimě velmi příjemné. Vodovodní řád je městský a kanalizace taktéž.

Inspirujte se jak může vypadat váš obývací pokoj s kuchyní

Půdorysy Bytu

Adresa nemovitosti

Dokumenty ke stažení

Chcete si spočítat Vaši hypotéku?

Použíjte naši kalkulačku!

Hypoteční kalkulačka

Chci spočítat hypotéku!

Domluvte si prohlídku!

Alex Svoboda - Váš realitní makléř

Zavolejte, napište a probereme vše podstatné a především Vás rád poznám. 

Sociální sítě