Alex Svoboda – Realitní specialista

Atypický byt 4+1, 121 m², Zlín

6 399 000 Kč

Popis nemovitosti

Hezký den, tentokrát mám pro vás něco opravdu speciálního! Co byste řekli na prostorný byt v centru Zlína s výhledem do soukromé prosluněné zahrady? Přesně takový pro Vás teď v nabídce mám. Nachází se v ulici Štefánikova, v domě, který náleží do historické zóny města Zlína. Dominantou tohoto podkrovního bytu je otevřený obývací prostor s podlahou a stropem z krásného světlého dřeva, s přístupem na terasu. Byt má svůj nezaměnitelný genius loci, působí velmi příjemnou a klidnou atmosférou. Součástí je zahrada se vzrostlými stromy, pod kterými najdete v létě chládek a do které mají přístup pouze obyvatelé domu. Byt je vhodný pro početnější rodinu, podnikatele, ale i umělce, kteří hledají komfort a inspirativní prostor pro svou tvorbu.

Pokud Vás nabídka zaujala, rád vám poskytnu další informace nebo si rovnou můžeme domluvit prohlídku. Neváhejte mě proto kontaktovat, s radostí Vás nemovitostí osobně provedu. A se zajištěním nejvýhodnějšího financování Vám pomohou mí kolegové.

P.S. Pro zájemce mám v nabídce ještě byt v přízemí o stejné velikosti ve stejném domě, který se také prodává. Jedná se o byt, ideální k podnikání, všechny místnosti jsou totiž přístupné z velké chodby (dříve zde byly právě kanceláře). Bez větších obtíží však můžete prostory přeměnit na bydlení. Je zde samozřejmě možnost koupě obou bytů zároveň (např. kombinace bydlení + podnikání). Stačí se podívat na můj profil nebo mě kontaktovat přímo.

Dispozice tohoto neobvykle řešeného bytu je 4+1 o celkové výměře 121 m² (vč. terasy 7 m² a sklepa 15 m²), přičemž jednoduchou úpravou lze změnit na 5+1. Byt je po částečné rekonstrukci (v roce 2001), kdy se dávala nová plastová okna, dělala nová střecha (80 % falcovaný hliník, 20 % hliníkové šablony) a nové rozvody. 

Zlín – Štefánikova

Vytápění je plynové, pomocí teplovzdušného systému, který v zimě topí a v létě jej můžete využít k chlazení. K bytu náleží prostorný sklep, kde je zaveden třífázový proud a má samostatný elektroměr. Dům samotný je rozdělen na 3 bytové jednotky + společné prostory (chodby, část sklepů, prádelna, zahrada).

Půdorys nemovitosti

3D prohlídka nemovitosti

Adresa nemovitosti

Chcete si spočítat Vaši hypotéku?

Použíjte naši kalkulačku!

Hypoteční kalkulačka

Chci spočítat hypotéku!

Domluvte si prohlídku!

Tomáš Konior - Váš realitní makléř

Zavolejte, napište a probereme vše podstatné a především Vás rád poznám. 

Sociální sítě