Alex Svoboda – Realitní specialista

Stavební pozemek 4000 m², Trnava u Zlína

Unikátní investiční příležitost! Prodej pozemku pro rodinné bydlení v Trnavě u Zlína.

V zastoupení majitele vám exkluzivně Nabízím stát se majitelem pozemků určených pro stavbu rodinného bydlení v Trnavě u Zlína. Tento rozsáhlý pozemek o celkové ploše 4000 m² představuje nejlepší volbu pro developera i jednotlivce, kteří si přejí budovat svůj vlastní sen o dokonalém bydlení.

Klíčové informace:
Celková plocha pozemku = 4000 m²
2/3 pozemku určeno pro stavbu rodinného bydlení
1/3 pozemku jako plocha zemědělská (již zažádáno při aktualizaci územního plánu cca za 2 roky na změnu pro plochu k individuálnímu bydlení.
Možnost rozvoje pro investory a developery
Výborná lokalita v oblíbené obci Trnava
Příjezdová komunikace vzdálená pouze cca 50 m
Dostupnost elektřiny a kanalizace
Voda řešitelná studnou jako v celé obci

Proč je tento pozemek tak výjimečný:
Plocha pozemku 4000 m² se skvělou polohou nabízí zajímavý potenciál pro budoucí rozvoj. Můžete si zde vytvořit soukromé bydlení v klidné oblasti, nebo investovat do nových obytných projektů a získat výnosné zhodnocení kapitálu.

Pozemek je mírně svažitý a jeho uliční šíře začíná na 23 m.

Dle územního plánu obce, spadá zastavitelná část pozemku do ploch k bydlení – bydlení individuální.

Přímo v Trnavě se nachází veškerá občanská vybavenost – mateřská i základní škola, potraviny, restaurace, pošta a sportoviště. Autobusová zastávka je umístěna přibližně 150 m od pozemku. Obec Trnava leží zhruba 20 km od Zlína, 5 km od Slušovic a 30 km od Vsetína.

Pokud Vás nabídka zaujala, rád vám poskytnu další informace nebo si rovnou můžeme domluvit prohlídku. Neváhejte mě proto kontaktovat, s radostí Vás nemovitostí osobně provedu. A se zajištěním nejvýhodnějšího financování vám pomohou mí kolegové. ????