Alex Svoboda – Realitní specialista

Rodinný dům 4+1 s pozemkem, Halenkovice

6 200 000 Kč

Popis nemovitosti

Tento velkorysý rodinný dům nabízí vše, co by si i početnější rodina mohla přát. Nemovitost je ideální zejména pro vícegenerační bydlení. Tento rodinný dům je snem pro větší rodiny, které ocení harmonické a prostorné bydlení v kombinaci s městskými výhodami.

Pokud Vás nabídka zaujala, rád vám poskytnu další informace nebo si rovnou můžeme domluvit prohlídku. Neváhejte mě proto kontaktovat, s radostí Vás nemovitostí osobně provedu. A se zajištěním nejvýhodnějšího financování vám pomohou mí kolegové. 🤝

V 1. patře domu se nachází bytová jednotka s dispozicí 4+1 o užitné ploše 136 m2, byt je v udržovaném stavu s prostorným balkonem, který otevírá výhled do jižně orientované zahrady.

S rozlohou pozemku 2089 m2 máte dostatek prostoru pro vaše soukromí. Dům disponuje rozsáhlými sklepními prostory, garáží a velkým půdním prostorem, který můžete využít podle svých představ. Obrovskou předností podkroví je samostatný venkovní vstup, díky kterému mohou vzniknout zcela oddělené bytové jednotky.

Garáž

Nemovitost vyniká svou skvělou lokalitou v klidné obci s kompletní občanskou vybaveností. Navíc zde máte výborné spojení do okolních měst, jako jsou Zlín, Otrokovice, Napajedla a Uherské Hradiště.

Tento rodinný dům je snem pro větší rodiny, které ocení harmonické a prostorné bydlení v kombinaci s městskými výhodami.

Rozsáhlé sklepní prostory i půda.

Na tuhé paliva.

Adresa nemovitosti

Chcete si spočítat Vaši hypotéku?

Použíjte naši kalkulačku!

Hypoteční kalkulačka

Chci spočítat hypotéku!

Domluvte si prohlídku!

Tomáš Konior - Váš realitní makléř

Zavolejte, napište a probereme vše podstatné a především Vás rád poznám. 

Sociální sítě