Alex Svoboda – Realitní specialista

Stavební pozemek, 505 m², Zlín – Louky

V zastoupení majitele vám nabízím stavební pozemek o velikosti 505 m² ve Zlíně – Loukách, ul. U Dráhy s projektem a vydaným stavebním povolením na Polyfunkční budovu rozdělenou na správcovský byt, administrativní část a plochu pro dílnu s manipulačním prostorem.

Projekt + vydané stavební povolení: Dobře situovaný pozemek ve Zlíně sloužící jako firemní sídlo, administrativní budova, dílna i byt je ideální pro všechny kdo touží po vlastním podnikání v širším centru Zlína.

Stačí jen začít stavět: Toto je skvělá příležitost pro vás i pro váš případný podnikatelský záměr. Celková plocha objektu je královských 342 m² z toho užitná plocha bytu je 92 m², plocha pro administrativu 69 m² a finálně plocha pro dílnu s manipulačním prostorem je 180 m². ????

Ideální pro vaše “nejen” podnikatelské plány: V blízkosti najdete veškerou občanskou vybavenost – parky, hřiště, koupaliště, lékaře, obchody, vlakové spojení a další.

Pokud Vás nabídka zaujala, rád vám poskytnu další informace nebo si rovnou můžeme domluvit prohlídku. Neváhejte mě proto kontaktovat, s radostí Vás nemovitostí osobně provedu. A se zajištěním nejvýhodnějšího financování vám pomohou mí kolegové.