Alex Svoboda – Realitní specialista

Rodinný dům s pozemkem, Slavičín – Divnice

V zastoupení majitele vám nabízím rodinný dům o celkové užitné ploše 192 m² včetně přilehlých budov s pozemkem o výměře 1834 m² ve městě Slavičín – Divnice. Dům i jeho okolí je ve velice udržovaném stavu a v průběhu času byl modernizován a rekonstruován.

Vedlejší stavba 50m2 navazující na hlavní budovu dispozičně 1 větší místnost s posezením a druhá v současné době jako technická místnost + garáž. K dispozici je také naproti hlavní budovy velká zděná stodola 62m2 ve velmi dobrém stavu, která vybízí k přestavbě na obytnou část.

Na pozemku je samostatný kamenný sklep 10m2, který využijete pro skladování potravin či tekutého zlata, přece jen jsme na Valašsku. Přibližně druhá polovina pozemku za hlavními budovami je svažitá. Dům je napojen na elektřinu, místní kanalizaci a vodovod. Disponuje také vlastní studnou.

Upozorňujeme, že v domě žije paní s věcným břemenem doživotního bezplatného bydlení (vyjma plateb za služby a energie) a užívání celého domu. Tato nemovitost, je tedy z našeho pohledu vhodnější jako dlouhodobá investice.