Alex Svoboda – Realitní specialista

Novostavba o dispozici 4+kk 121 m², Zlín – Mladcová

Vítejte v rezidenční čtvrti ve Zlíně na Mladcové!

Tato lokalita se pyšní klidným prostředím, obklopená přírodou, a přitom s výbornou dostupností do centra města. Naše nízkoenergetické novostavby jsou navrženy s důrazem na pohodlí a moderní design. Každý dům nabízí prostorný interiér s otevřenou koncepcí, velkými okny a vysokými stropy, které dotvářejí pocit volného prostoru a světla.

Obě nemovitosti jsou navrženy jako samostatné rodinné domy. Tzv.: mají své vlastní Č.P., LV a veškeré přípojky (elektřina, voda, kanalizace). Navíc pro maximální komfort jsou mezi sebou odděleny akustickými stěnami a dilatační izolační spárou, která zajišťuje stavební oddělení.

Mají shodnou dispozici 4+kk o celkové výměře 121 m² s prostornou vstupní chodbou, technickou místností, úložným prostorem a 2 koupelnami. Každý dům disponuje dvěma parkovacími místy a útulnou zahradou s terasou, kde si můžete vychutnat každodenní západ slunce.

  • Přízemí: vstupní chodba, technická místnost, koupelna s vanou a toaletou, úložná komora, obývací pokoj s kuchyní a vstupem na zahradu s terasou.
  • Patro: Tři neprůchozí ložnice s balkonem, koupelnou se sprchovým koutem a toaletou.
  • Dvě parkovací stání pro každý dům + zahrada s terasou.
  • Stavba: Železobetonová podlahová a stropní monolitická konstrukce + 38 cm cihly se systémem Heluz 2v1 s vnitřní izolací + Izolace + fasáda.
  • Střecha je šikmá, zateplená (35 cm), pokryta odolnou plechovou krytinou.
  • Samostatné přípojky, domy odděleny akustickou příčkou a dilatační izolační spárou.
  • Vstupní hliníkové velkoformátové dveře, terasový hliníkový HS portál a plastová okna (antracitové barvy) s trojsklem se zabudovanými venkovními žaluziemi (ovládání mobilem), to vše zn. VEKRA.
  • Kompletně vybavená kuchyň na míru se zn. spotřebiči GORENJE.
  • Podlahové teplovodní vytápění v celém domě a ohřev vody díky tepelnému čerpadlu zn. VAILLANT vč. připravenosti pro chlazení domu.
  • Vinylové podlahy, velkoformátové obklady, značkové baterie a sanita.

V blízkosti se nachází veškerá občanská vybavenost. Sportovní hřiště (fotbal, tenis), školka, hospoda i kavárna. Tato lokalita nabízí také snadný přístup k veřejné dopravě a rychlé spojení do centra města, jak s MHD, tak pešky.

Přijďte na prohlídku a splňte si sen o vlastním bydlení.

Pokud Vás nabídka zaujala, rád vám poskytnu další informace nebo si rovnou můžeme domluvit prohlídku. Neváhejte mě proto kontaktovat, s radostí Vás nemovitostí osobně provedu. A se zajištěním nejvýhodnějšího financování vám pomohou mí kolegové.