Alex Svoboda – Realitní specialista

Bezbariérový Byt 2+KK Uherský Ostroh Novostavba

3 899 000 Kč

Popis nemovitosti

Hledáte nové, úsporné a ve vysokém standardu pěkné bydlení a případně i bezbariérový byt?

Nabízím k prodeji byt 2kk s užitnou plochou 51,5 m² v novostavbě bytového domu s celkem 12 bytovými jednotkami v Uherském Ostrohu.

Byt je umístěn v 1.NP a je vytápěn podlahovým teplovodním topením které zajišťují výkonná tepelná čerpadla, což přináší maximální komfort a úsporu energie. Byt je bezbariérový, proto je vhodný nejen pro starší osoby, ale také pro lidi s pohybovým omezením.

V bytě jsou plastová okna s trojskly pro dokonalou tepelnou a zvukovou izolaci. Součástí bytu je soukromé parkovací místo s možností dokoupení dalších míst.

Radost vám udělá prostorná koupelna se sprchovým koutem a WC

Výborná lokalita s veškerou občanskou vybaveností v dosahu vám zajistí klidné a spokojené bydlení na dosah měst jako je Uherské Hradiště, Veselí nad Moravou atd.

Bytový dům má energetickou třídu B, byty v něm, jsou tedy velmi úsporné na energie.

Rozměry místností a čistá užitná plocha:

  • Pokoj + kuchyňský kout: 14,5 m²
  • Pokoj: 23,1 m²
  • předsíň: 4 m²
  • chodba: 4,2 m²
  • koupelna: 5,8 m²

Inženýrské sítě:

  • Elekřina, voda, městská kanalizace
  • Ostatní: TV, Internet

Pokud Vás nabídka zaujala, rád vám poskytnu další informace nebo si rovnou můžeme domluvit prohlídku. Neváhejte mě proto kontaktovat, s radostí Vás nemovitostí osobně provedu. A se zajištěním nejvýhodnějšího financování vám pomohou mí kolegové.

 

Kód bytu 1.02

Užitná plocha bytu je 51,5 m² a byt je umístěn v 1.NP a je bezbariérový.

V okolí najdete veškerou občanskou vybavenost, jako je školka, škola, lékař, restaurace a vše co potřebujete ke spokojenému modernímu bydlení. Uherské Hradiště je vzdáleno pouze cca 11 min. cesty autem a proto je to ideální možnost, jak bydlet na dosah větších měst za menší pořizovací cenu bytu. 

K bytu náleží soukromé parkovací místo přímo před domem. Pokud vám jedno místo bude málo, máte možnost si přikoupit další.

 

Jedná se o byt v novostavbě bytového domu pouze se 12ti dalšími bytovými jednotkami, což vám zajistí klidné bydlení s minimem sousedů. Byt je postaven ve vysokém standardu z těch nejmodernějších stavebních materiálů a je vybaven okny s trojsklem.

Energetický štítek budovy je B. Bydlení tedy bude velmi úsporné pro vaši peněženku co se týče energií.

O vytápění se starají výkonná tepelná čerpadla a každý byt je tak vytápěn teplovodním podlahovým topením, které je úsporné a v zimě velmi příjemné. Vodovodní řád je městský a kanalizace taktéž.

Inspirujte se jak může vypadat váš obývací pokoj, nebo ložnice

Půdorysy Bytu

Adresa nemovitosti

Dokumenty ke stažení

Chcete si spočítat Vaši hypotéku?

Použíjte naši kalkulačku!

Hypoteční kalkulačka

Chci spočítat hypotéku!

Domluvte si prohlídku!

Alex Svoboda - Váš realitní makléř

Zavolejte, napište a probereme vše podstatné a především Vás rád poznám. 

Sociální sítě